Recull de premsa

    El protagonista de la setmana

    Referència:
    Data:
    Tuesday, 14 June, 2016

    Senzillesa i emoció

    Referència:
    Data:
    Tuesday, 14 June, 2016

    Anna Roig i L'ombre de ton chien, a Girona

    Referència:
    Data:
    Saturday, 11 June, 2016

    Concert solidari amb Anna Roig i Painomi

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 27 April, 2016

    Delicadesa escènica i musical

    Referència:
    Data:
    Tuesday, 9 February, 2016

    10 anys amb Anna Roig i L'ombre de ton chien

    Referència:
    Data:
    Tuesday, 26 January, 2016

    Entrevista a Anna Roig

    Referència:
    Data:
    Thursday, 21 January, 2016

    Anna Roig i L'ombre de ton chien a l'Acústica 2015

    Referència:
    Data:
    Monday, 31 August, 2015

    Una dècada d'Anna Roig i L'ombre de ton chien

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 12 August, 2015

    Acústic d'Anna Roig i L'ombre de ton chien

    Referència:
    Data:
    Tuesday, 11 August, 2015

    Dues actuacions a St Sadurní

    Referència:
    Data:
    Friday, 7 August, 2015

    Més de 300 persones omplen l'{interludi}

    Referència:
    Data:
    Sunday, 2 August, 2015

    Anna Roig i L'ombre de ton chien a l'enciSAT

    Referència:
    Data:
    Monday, 20 July, 2015

    Cruïlla Barcelona: última jornada

    Referència:
    Data:
    Sunday, 12 July, 2015

    Anna Roig i L'ombre de ton chien en el Celler

    Referència:
    Data:
    Thursday, 9 July, 2015

    Anna Roig i L'ombre de ton chien engega el MEV 2015

    Referència:
    Data:
    Thursday, 9 July, 2015

    Anna Roig i L'ombre de ton chien actuen dissabte a Rubí

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 8 July, 2015

    10è aniversari

    Referència:
    Data:
    Tuesday, 7 July, 2015

    Anna Roig i L'ombre de ton chien engega el MEV 2015

    Referència:
    Data:
    Tuesday, 7 July, 2015

    Entrevista Anna Roig i L'ombre de ton chien

    Referència:
    Data:
    Monday, 15 June, 2015

    Del Penedès a l'Empordà

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 10 June, 2015

    Anna Roig i L'ombre de ton chien omplen la nit de Gualta

    Referència:
    Data:
    Tuesday, 9 June, 2015

    Anna Roig i L'ombre de ton chien actuen a Gualta

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 3 June, 2015

    L'aniversari de la "chanson" catalana

    Referència:
    Data:
    Thursday, 21 May, 2015

    Concert a Granollers

    Referència:
    Data:
    Thursday, 21 May, 2015

    Anna Roig i L'ombre de ton chien arriben a Granollers

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 20 May, 2015

    Concert a Olot

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 8 April, 2015

    Anna Roig i L'ombre de ton chien a Reus

    Referència:
    Data:
    Saturday, 28 February, 2015

    Un pas i neu i un pas...

    Referència:
    Data:
    Friday, 27 February, 2015

    Anna Roig i L'ombre de ton chien al Teatre Bartrina

    Referència:
    Data:
    Friday, 27 February, 2015

    Anna Roig presenta el seu nou treball al Bartrina

    Referència:
    Data:
    Friday, 27 February, 2015

    Un pas endavant

    Referència:
    Data:
    Friday, 20 February, 2015

    Entrevista Anna Roig

    Referència:
    Data:
    Thursday, 15 January, 2015

    Anna Roig de pas a L'Auditori

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 14 January, 2015

    Maridem Anna Roig i els vins del Penedès

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 14 January, 2015

    Anna Roig, sin artificio

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 14 January, 2015

    Entrevista concert L'Auditori

    Referència:
    Data:
    Monday, 12 January, 2015

    Entrevista Fira del Gall Vilafranca 2014

    Referència:
    Data:
    Saturday, 20 December, 2014

    Spot DO Penedès 2014

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 26 November, 2014

    Spot DO Penedès 2014

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 26 November, 2014

    Concert a L'Auditori de Barcelona

    Referència:
    Data:
    Friday, 14 November, 2014

    Anna Roig i L'ombre de ton chien enamoren Terrassa

    Referència:
    Data:
    Thursday, 13 November, 2014

    Recepta amb Anna Roig i L'ombre de ton chien

    Referència:
    Data:
    Monday, 10 November, 2014

    Concert a Terrassa i estrena del Making of

    Referència:
    Data:
    Saturday, 8 November, 2014

    10 caràtules de disseny

    Referència:
    Data:
    Friday, 7 November, 2014

    Concert a Terrassa i estrena del Making of

    Referència:
    Data:
    Thursday, 6 November, 2014

    Concert a Terrassa i estrena del Making of

    Referència:
    Data:
    Thursday, 6 November, 2014

    Concert a Terrassa i estrena del Making of

    Referència:
    Data:
    Wednesday, 5 November, 2014

    Actuació a l'FNAC Triangle

    Referència:
    Data:
    Tuesday, 4 November, 2014

    Presentació al Forum FNAC Triangle

    Referència:
    Data:
    Tuesday, 4 November, 2014

    Concert a Terrassa

    Data:
    Tuesday, 4 November, 2014